TWOJA REKLAMA NA DUŻYM EKRANIE! Nasze kino odwiedzają setki widzów tygodniowo. Teraz oferujemy Państwu możliwość dotarcia do klientów w jeden z najlepszych możliwych sposobów. Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje.

Reklamy wyświetlane są w bloku reklamowy bezpośrednio przed senasami, kiedy widzowie siedzą już zrelaksowani w swoich fotelach w oczekiwaniu na film.

W celu rezerwacji wyświetlania reklamy i oszacowania kosztów prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wymogi techniczne wyświetlenia reklamy:

Gotowy materiał powinien zostać dostarczony w formacie DCP* na tydzień przed rozpoczęciem emisji. Maksymalny czas trwania reklamy: 30 sekund.

*DCP - to format używany w cyfrowych projekcjach kinowych, którego rozdzielczość wynosi 2K. Konwersja do tego rodzaju pliku jest niezbędna, by wyświetlić reklamę w naszym kinie. Trzebińskie Centrum Kultury oferuje kodowanie materiału do formatu DCP. W celu oszacowania kosztów i wymogów technicznych prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Trzebińskie Centrum Kultury nie odpowiada za problemy techniczne wynikłe z niewłaściwego kodowania plików do DCP lub zły stan techniczny nośników przekazywanych TCK. Nie odpowiadamy również za losowe, niezależne od nas awarie dysków zewnętrznych lub pendrajwów, które mogą się zdarzyć przy każdym uruchomieniu tego rodzaju pamięci.