WDK Psary

foto

  Wiejski DomKultury w Psarach
  ul. Świętego Floriana 4
  32-545 Psary
  tel. (0-32) 6-138-263
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Kierownik WDK - Bożena Feliksiak

   facebook 256   facebook

Wiejski Dom Kultury w Psarach zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na ciekawe zajęcia, od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 - 20.00.  Dla najmłodszych prowadzimy Klub Małego Artysty (łączone zajęcia plastyczne, rytmiczne i teatralne) oraz akrobatykę. Dzieci i mlodzież szkolna korzystają z zajęć : plastycznych, cyrkowych, taneczno-sportowych, teatralnych, szachowych, akrobatyki powietrznej, wokalnych, muzycznych (nauka gry na pianinie i na gitarze), klubu majsterkowicza, piłki nożnej, świetlicowych (tenis stołowy, bilard, gry planszowe). W planie mamy uruchomienie zajęć cheerleading - u, ju-jitsu oraz plastyki sensorycznej. Starszą młodzież i dorosłych zapraszamy na aerobik z elementami zumby, jogę i pilafit. Bardzo prężnie działa w naszym Domu Kultury Koło Gospodyń Wiejskich, Zespół Śpiewaczy "Psarzanie" i Klub Seniora.

Zapraszamy również na szereg imprez organizowanych w ciągu roku : Koncert świąteczny z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Kobiet, Gminny konkurs wokalny dla przedszkolaków "Wiosenne muzykowanie", Dzień Matki i Ojca, Piknik Rodzinny, Powitanie wakacji na Łąkawcu, Świeto ziemniaka, Happening ekologiczny "Przyjaźni przyrodzie", Powiatowy  Konkurs i Koncert "Jesień w sztuce", Spotkanie ze Św. Mikolajem i wiele innych.

Podczas ferii zimowych i wakacji letnich organizujemy wypoczynek dla dzieci i młodzieży w postaci ciekawych zajęć tematycznych, jak : "Wyprawy w 4 strony świata", zawody sportowe, konkursy, warsztaty teatralne, warsztaty plastyczne, warsztaty kulinarne, wycieczki piesze i autokarowe, wyjazdy na basen i do kina. Z nami nie będziesz się nudził !