Na Festyn Odpustowy zapraszamy na Błonia Karniowickie
W programie:
14:00 - 17:00 animacje dla dzieci: tatuaże, malowanie twarzy, bańki mydlane, zabawy plenerowe
16:00 - 19:00 przejazd lokomotywą LGD
17:00 - 22:00 zabawa taneczna z zespołem „Diverto”
a także: stoiska gastronomiczne

Wstęp wolny

Festyn współfinansowany jest ze środków Gminy Trzebinia - Bon Aktywności Lokalnej

2024 07 21 karniowice BAL

29 czerwca 2024 wraz z Sołtysem i Radą Sołecką zapraszamy do Ogródka Jordanowskiego w Płokach gdzie odbędzie się impreza dla wszystkich mieszkańców tej miejscowości czyli  Piknik Sołecki.
A na nim:
16:00 mecz towarzyski mieszkańców Płok (boisko szkolne)
16:00 - 19:00 blok zabaw dla dzieci: gry i zabawy animacyjne, dmuchaniec
17:00 - 18:00 pierwsza pomoc dla dzieci
19:00 - 23:00 zabawa taneczna z DJ Andrzejem
Nie zabraknie poczęstunku - tradycyjnych ziemniaków pieczonych
Stoisko gastronomiczne obsługiwać będzie firma „Caterjan”

Impreza współfinansowana jest ze środków Gminy Trzebinia - Bon Aktywności Lokalnej

2024 06 29 płoki

‼️⚠️Kochani! Z uwagi na kiepską pogodę☁️😔 i ryzyko burzy ⛈️jesteśmy zmuszeni ➡️przesunąć naszą chilloutową imprezę nad Chechłem na inny termin. Chcemy, żebyście bawili się z dj-em przy pięknej słonecznej plażowej pogodzie. 
Niebawem ustalimy nowy termin i damy Wam znać!
 

Z uwagi na pochmurną pogodę i ryzyko burzy przenosimy imprezę na inny dzień 20240707 110240 0000

23 listopada 2024r. o godz. 15:30 będziemy gościć w Trzebini jeden z najlepszych polskich kabaretów.

kabaret moralnego niepokoju

Jak zawsze na wakacyjne tygodnie placówki Trzebińskiego Centrum Kultury przygotowały dodatkowe zajęcia dla dzieci zostających w domu. Biorąc pod uwagę, że mamy kilkanaście placówek, zebralismy wszystko w jednym dokumencie. proszę smiało klikać TUTAJ i ściagać pdf.

Pamietajcie, że wycieczki odbędą się pod warunkiem uzbierania grupy.

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO ZMIAN W HARMONOGRAMIE ZAJĘĆ Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORA!

lato

 

To był naprawdę gorący weekend! Dni Trzebini 2024 za nami…

Jesteśmy podbudowani potężną frekwencją na koncertach. Trzebinia: dziękujemy! Wielkie ukłony dla licznej publiczności, która pokazała, jak można kulturalnie i szalenie bawić się w takim tłumie. Jesteśmy z Was dumni!

Dziękujemy artystom za świetne występy i za to, że nie oszczędzali się na scenie. Szczególnie ciepło pozdrawiamy utalentowane dzieci i młodzież występujące w sobotę oraz instruktorów ze wszystkich placówek. Prezentacje były wspaniałe!

Nie samą muzyką człowiek żyje, dlatego serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy pracowników strefy gastro, Smokolandu, animatorów z Zaczarowanego Lasu, ekipy od pokazu modeli samolotów i wszystkich stoisk na placu przy Ochronkowej. Dzięki Wam było naprawdę atrakcyjnie.

Zwracamy szanowną uwagę na naszych Sponsorów i Partnerów: Gmina Trzebinia i burmistrz Jarosław Okoczuk, Firmy: Orlen Południe, Górka Cement, Pavimental, Bank Spółdzielczy w Chrzanowie, Domix oraz Dan Cake. To dzięki ich wsparciu finansowym i rzeczowym jesteśmy w stanie realizować Dni Trzebini oraz inne imprezy w naszej gminie na należytym poziomie – dziękujemy!

Zupełnie nie musimy się martwić o bezpieczeństwo na Dniach Trzebini kiedy są z nami: Malta Służba Medyczna, Policja, Ochotnicze Straże Pożarne z Gminy Trzebinia i Ochrona Jaguar Security. Wzorowe zabezpieczenie imprezy!

Bardzo dziękujemy wszystkim zaprzyjaźnionym mediom i osobom, które z zapałem dokumentowały i publikowały materiały pomagając nam w promocji święta miasta. Nic nie umknie Waszej uwadze!

Nie zapominajmy o tych, którzy działają w ukryciu, a którzy sprawiają, że wszystko widać, słychać i cały sprzęt działa sprawnie. Za wszystkim, co płynie ze sceny stoją dźwiękowcy, oświetleniowcy, operatorzy wizualizacji, monterzy, elektrycy, technicy sceniczni… Szacun!

Na końcu dziękujemy sami sobie, czyli ekipie z Trzebińskiego Centrum Kultury, od której wszystko się zaczyna i na której wszystko się kończy. Czy mamy co poprawiać? No jasne! Następny poziom do realizacji już za rok przy kolejnej edycji Dni Trzebini, na które już teraz serdecznie zapraszamy.

dziekujemy dni trzebini

Zapraszamy na Trzebińskie Lato Na Polu - imprezę nie tylko dla członków organizacji pozarządowych.
13 lipca 2024 od godz. 16:00
Błonia Karniowickie

2024 07 13 trzebińskie lato na polu 2024

Na kolejny film w Letnim Kinie Plenerowym zapraszamy w piątek 12 lipca 2024 o godz. 21:00. Tym razem będzie to komedia prod. Francja/Belgia "Czym chata bogata"
Wstęp wolny

letnie kino plenerowe 2024 07 12