Bricks4Kidz Chrzanów zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą letnich warsztatów LEGO (dzieci 5-12 lat). Przygotowano same NOWOŚCI. W Trzebińskim Centrum Kultury (Kino "Sokół") firma będzie obecna od 16.08 do 20.08 w godzinach 10:00 - 14;00. Są również w innych lokalizacjach. Szczegóły w zakładce: "Oferta warsztatów letnich 2021 - Chrzanów" www.bricks4kidz.com.pl/zaglebie/polkolonie
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 784 189 203

bricks4kidz

 

Burmistrz Miasta Trzebini Jarosław Okoczuk zaprasza: Trzebińska STREFA KIBICA Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2020
11 czerwca - 11 lipca 2021 r. nad trzebińskim Balatonem - Kibicuj z nami!

plakat na strefę kibica

W Trzebini można zaszczepić się „od ręki" Nawet 150 osób może się zaszczepić Pfizerem w najbliższą środę, 16 czerwca, w Punkcie Szczepień Powszechnych w Trzebini. Nie muszą wcześniej umawiać wizyty.

Są wolne terminy na szczepienia Pfizerem. Wystarczy przyjść w środę w godz. 10.00-13.00 do punktu szczepień na Osiedlu Widokowym w Trzebini. Osoby, chcące przyjąć pierwszą lub drugą dawkę szczepionki, nie muszą umawiać wizyty. Wszystkie formalności załatwią na miejscu. Na zainteresowanych czeka około 150 dawek.

Szczepionka to szansa na uzyskanie odporności przeciwko COVID-19. Zaszczepieni mają też prawo do uzyskania tzw. paszportu covidowego, który ułatwi podróżowanie w obrębie Unii Europejskiej. Certyfikat zacznie obowiązywać od 1 lipca. Będzie można okazać go na granicy i uniknąć konieczności wykonywania testów czy odbywania kwarantanny.

Telefon do PSP w Trzebini 602 462 060.

punkt szczepień w Trzebini

Budżet Obywatelski - ZAGŁOSUJ na Chechło Live Festival - MZA10

MEGA IMPREZA NAD ZALEWEM CHECHŁO!+    Aby się odbyła trzeba zagłosować!.
Aby zagłosować zagłosować należy pobrać ze strony KARTĘ DO GŁOSOWANIA. Następnie uzupełnioną i podpisaną kartę  trzeba złożyć osobiście
- w Domu Kultury "Sokół" w Trzebini od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 -20.00 w pok. 212
- w kasie kina "Sokół" w Trzebini od wtorku do niedzieli w godzinach czynnej kasy
- w Urzędzie Miejskim w Chrzanowie, al. Henryka 20 w specjalnie przygotowanej urnie
Głosowanie odbywa się do 14 czerwca 2021!!!!

Strona internetowa budżetu obywatelskiego https://bo.malopolska.pl/  

Plakat budżet obywatleski

Podajemy wyniki konkursu "Wiosna, ach to Ty... wiosenna pocztówka z Powiatu Chrzanowskiego." Do pobrania protokół z konkursu. Gratulujemy zwycięzcom!

konkurs wiosenny WYNIKI

26 maja w Dzień Matki zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania koncertu online. Zaserwujemy kawał dobrej muzyki z znakomitym wykonaniu i świetnie brzmiących aranżacjach.
Wystąpią: Ewa Uryga - wokal, Oliwia Kędziora - wokal oraz Morningstar Orchestra.

Wkrótce rusza Letnie Kino Plenerowe. Przez trzy letnie miesiące w piątkowe wieczory będzie można oglądać bezpłatne projekcje filmowe, w pieknych okolicznościach przyrody, w parku przy Dworze Zieleniewskich. Zapraszamy. Szczegóły wkrótce.