Święta Wielkanocne zbliżają się do nas coraz większymi krokami. Stąd Trzebińskie Centrum Kultury w Trzebini, zaprasza dzieci i młodzież do udziału w gminnym konkursie plastycznym "Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna 2024."
 
Do kogo adresowany jest konkurs?
W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych mieszkających w gminie i mieście Trzebinia. Konkurs organizowany jest w trzech grupach wiekowych:
- klasy I-III szkoły podstawowe,
- klasy IV-VI szkoły podstawowe,
- klasy VII-VIII szkoły podstawowe.
 
Jak wziąć udział w konkursie?
Uczestnik powinien wykonać prace według warunków zawartych w załączonym regulaminie. Następnie prace wraz z załącznikiem i regulaminem należy dostarczyć (pocztą lub osobiście) do TCK w Trzebini. Termin nadsyłania prac upływa 15 marca 2024 r.
 
Rozstrzygnięcie konkursu
O wyłonieniu laureatów zadecyduje Jury, które wyniki ogłosi 18 marca 2024 r. na stronie internetowej TCK w Trzebini oraz w mediach społecznościowych. Wręczenie dyplomów i  nagród laureatom odbędzie się w dniu 22 marca 2024 roku  w  Trzebińskim Parku Rozrywki w Myślachowicach podczas imprezy„Wielkanocne spotkanie z Tradycją” o godz. 10.30."
 
 
 
wIELKANOC 2

wosp

Wszystkie morsy biorące udział w imprezie pn. "I Morsowanie z Wielka Orkiestrą Świątecznej Pomocy" prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy i wypełnieniem stosownych oświadczeń/zgód

Regulamin imprezy

Oświadczenie dla osoby nieletniej

Oświadczenie dla osoby pełnoletniej

Z uwagi na wielkie zainteresowanie Burmistrz Miasta Jarosław Okoczuk  zaprasza Panie na dodatkowy koncert tenorów nowej generacji - "Faceci w bieli". Najpiękniejsze włoskie pieśni zaśpiewają Grzegorz Uniwersał, Paweł Fundament oraz Krzysztof Kozarek. Imprezę poprowadzi Wojciech Szczygieł.
👉7 marca 2024, godzina 15:30
👉Dom Kultury "Sokół"
Wstęp wolny
Obowiązuje rezerwacja miejsc - tel. 32 6110 621

dodatkowy koncert

❤️𝐅𝐢𝐧𝐚ł 𝐖𝐢𝐞𝐥𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐎𝐫𝐤𝐢𝐞𝐬𝐭𝐫𝐲 𝐒́𝐰𝐢𝐚̨𝐭𝐞𝐜𝐳𝐧𝐞𝐣 𝐏𝐨𝐦𝐨𝐜𝐲! 𝐆𝐫𝐚𝐦𝐲 𝐫𝐚𝐳𝐞𝐦 𝐳 𝐌𝐨𝐫𝐬𝐚𝐦𝐢!❤️
📌Zapraszamy już od 11:00 wszystkich ludzi o gorących sercach do Ośrodka Rekreacyjnego Balaton w Trzebini, gdzie będziemy grać z Najgłośniejszą i Najpiękniejszą Orkiestrą Świata pod hasłem ,,Tu wszystko Gra! OK! Płuca po Pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”
Program:
👉10:30-11:30 Zapisy do udziału w ustanowieniu rekordu liczby morsujących w Balatonie
👉11:00 Porady "Twoje pierwsze morsowanie"
👉11:45 Rozgrzewka przed wejściem do wody
👉12:00 Zimowa kąpiel i Bijemy Rekord Morsujących w Balatonie
𝐏𝐫𝐳𝐞𝐳 𝐜𝐚ł𝐲 𝐜𝐳𝐚𝐬 𝐭𝐫𝐰𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐢𝐦𝐩𝐫𝐞𝐳𝐲 𝐛𝐞̨𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐭𝐫𝐰𝐚ł𝐚 𝐥𝐢𝐜𝐲𝐭𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐧𝐚 𝐫𝐳𝐞𝐜𝐳 𝐖𝐢𝐞𝐥𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐎𝐫𝐤𝐢𝐞𝐬𝐭𝐫𝐲 𝐒́𝐰𝐢𝐚̨𝐭𝐞𝐜𝐳𝐧𝐞𝐣 𝐏𝐨𝐦𝐨𝐜𝐲.
📌Organizatorzy przewidzieli dla uczestników wiele atrakcji, w tym gratisową rozgrzewającą herbatkę z imbirem.
📌Ponadto będzie można skorzystać z gastronomi przygotowanej przez "Przystań Balaton" czy też sauny.
𝐌𝐨𝐫𝐬𝐮𝐣𝐦𝐲, 𝐬𝐩𝐚𝐜𝐞𝐫𝐮𝐣𝐦𝐲, 𝐥𝐢𝐜𝐲𝐭𝐮𝐣𝐦𝐲, 𝐩𝐨𝐦𝐚𝐠𝐚𝐣𝐦𝐲❗❗❗

wosp

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć, które będą realizowane we wszystkich placówkach Trzebińskiego Centrum Kultury podczas tegorocznych ferii zimowych

Harmonogram zajęć (w pdf)

ferie

Poczuj się jak burmistrz!

https://allegro.pl/oferta/15079059824

Dzień pracy z Burmistrzem Miasta Trzebini Jarosławem Okoczukiem. Wygrany nie tylko będzie mógł spędzić z nim czas w Urzędzie Miasta i zasiąść w fotelu burmistrza, ale także z bliska zobaczyć, jak wygląda codzienna praca gospodarza gminy, przyjrzeć się realizacji najważniejszych inwestycji, osobiście zadać Jarosławowi Okoczukowi nurtujące go pytania.

4 5 Jarosaw Okoczuk zdjcie do rozmowy

W piątek, 8 marca 2024 o godz. 18;00 czekamy na wszystkie Panie, które chcą uczcić swoje święto w kobiecym gronie. Czekają na Was stoiska promocyjne i reklamowe miedzy innymi: Fundacja "Sama mama","Kapka wina", "Piernikowa rozkosz", "Goha Pottery". Będzie można coś zakupić i posmakować. A oprócz tego: fotobudka, akrobatyczne show w wykonaniu Klubu Sportowego "Power Team", prelekcja Dominiki Hapek "Autentyczna ja - pewność siebie", projekcja filmu "Alibi.com 2".
Bilety: 30 zł
Posiadacze Karty Trzebińskiej oraz słuchaczki trzebińskiego UTW płacą 25 zł
Zakup biletów i rezerwacje: Dom Kultury "Sokół" tel. 32 6110 621

2024 03 08 babskie kino

 

Z okazji Dnia Kobiet Burmistrz Miasta Trzebini zaprasza wszystkie panie do Domu Kultury "Sokół" w Trzebini na koncert "Facetów w Bieli" - tenorów nowej generacji, których występ, wypełniony pełną emocji muzyką i okraszony dużą dawką humoru dostarczy publiczności niepowtarzalnych wrażeń i zostanie w pamięci na długo.

Koncert tenorzy Dzień Kobiet 2024 plakat

Obdarzeni wspaniałymi głosami "Faceci w Bieli" zabiorą publiczność w muzyczną podróż w odległe rejony południowych Włoch. W roli wykonawców wystąpią tenorzy: Grzegorz Uniwersał, Paweł Fundament i Krzysztof Kozarek. Koncert poprowadzi Wojciech Szczygieł. W programie usłyszymy perły muzyki neapolitańskiej: "O sole mio", "Bella Ciao", "Core n`grato", "Mamma", "Torna a Surriento", "Marechiare" i wiele innych.

Koncert, zaplanowany na dzień 7 marca 2024 r., rozpocznie się o godz. 18.00 Domu Kultury "Sokół" w Trzebini. Wstęp wolny, jednak prosimy o rezerwację miejsc pod nr telefonu: 32 6110 621.