Zapraszamy do Kina Sokół w Trzebini na seans i rozmowę o kinie - wstęp wolny!

Letnia odsłona Trzebińskiego Klubu Kinożerców – to seans jednego z najbardziej obrazoburczych i skandalicznych filmów wszechczasów. Produkcji tak absurdalnej, że doczekała się miana „Filmu tak śmiesznego, że aż zakazanego w Norwegii”.
Jeśli jesteście KinoBzikami, macie hopla na punkcie X Muzy, macie stalowe nerwy i mocne mięśnie brzucha – wpadajcie na darmowy seans, z drobnym poczęstunkiem, jeszcze drobniejszym wprowadzeniem i wyśmienitym towarzystwem innych KinoBzików.
Do zobaczenia w poniedziałek, 20 lipca o godz. 18:00 – w sali kinowej „Sokoła” w Trzebini. Przypominamy, że seans jest dla widzów dorosłych.

7364767.3

Szanowni Państwo!
Informujemy, że występ Kabaretu Młodych Panów zaplanowany w Trzebini odbędzie 18 czerwca 2020r. ( godziny ustalane z organizatorami ).
Kabaret odbędzie się z zachowaniem wymagań sanitarnych ustalonych przez rząd RP:
- zajmowane może być co drugie miejsce na widowni, w związku z czym numery miejsc uwidocznione na biletach są nieważne. Klienci będą wpuszczani na widownię zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, sukcesywnie w kolejności przybywania do miejsca spektaklu we własnych maseczkach i po uprzednim zdezynfekowaniu rąk płynem antybakteryjnym z dozowników umieszczonych przy wejściu. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w regulaminie Trzebińskiego Centrum Kultury

km p 1

I nadszedł ten upragniony przez dzieci i młodzież czas. Wakacyjna laba zaczyna się od poniedziałku 29 czerwca. Wraz z nią w naszych domach kultury rusza Akcja Lato 2020. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć, które odbywać się będą w w określonym reżimie sanitarnym i zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Do pobrania harmonogram zajęć Akcji Lato 2020

akcja lato 2020

 

Trzebińskie Centrum Kultury wznawia działalność. Prosimy zapoznać się z nowymi zasadami korzystania z oferty kulturalnej kina i Domu Kultury "Sokół" obowiązującymi w trakcie trwania pandemii wirusa SARS-COV-2.
Do pobrania regulamin
Prosimy także o składanie wypełnionych oświadczeń
O tym jakie zapobiegawcze działania podjęlismy aby zapewnić bezpieczeństwa widzów przeczytacie w komunikacie

Beznazwy 1

 

Przypominamy, że regularnie można oglądać na żywo muzykę w trzebińskim projekcie Live Night Sessions. Poprzednie lajwy można oglądać offline na naszym kanale YouTube. zapraszamy!

W każdy piątek o 19-tej  koncerty  w ramach Live Night Sessions do oglądania "na żywo" na profilach facebookowych @TCKwTrzebini oraz @LiveNightSessions

LIVE NIGHT SESSIONS

84564239 2674525999269017 1640486209228636160 o

Od najbliższego poniedziałku (15 czerwca) wznawiają działalność nasze domy kultury, oczywiście w ograniczonym zakresie. Wszystkie zajęcia będą się odbywały z zachowaniem odpowiedniego reżimu sanitarnego w oparciu o wytyczne Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dotyczące funkcjonowania domów, ośrodków i centrów kultury w trakcie epidemii COVID-19.
Prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami korzystania z zajęć.
Do pobrania:
regulamin korzystania z zajęć,  
procedura w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem u osób przebywających w domu kultury,
deklaracja rodzica/opiekuna
deklaracja uczestnika pełnoletniego

 „DOMOWY DANCE SHOW” - UPDATE: KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!
Mamy wyniki :) Głosami internautów:
I miejsce: Amelia Ślusarczyk (437)
II miejsce: Milena Surowiec (418)
III miejsce: Weronika Mniszak (329)