Wielki Babski Comber to impreza dla pań organizowana juz po raz trzeci przez Trzebińskie Centrum Kultury. Zapraszamy 6 marca do Domu Kultury w Myślachowicach na wspaniałą zabawę

2020 03 06 babski comber

Gala talentów znak2

Jarosław Okoczuk, Burmistrz Miasta Trzebini, zaprasza na wielką galę, podczas której uhonoruje osoby, instytucje oraz firmy, wyróżniające się na trzebińskiej arenie sportowej, edukacyjnej i kulturalnej.
Trzebińska Gala Talentów to nowy projekt, którego celem jest wyłonienie i uhonorowanie najaktywniejszych osób/instytucji/firm, wyróżniających się na arenie sportowej, edukacyjnej i kulturalnej, a także inicjatyw związanych ze sportem, edukacją i kulturą w Gminie Trzebinia.

Trzebińska Gala Talentów odbędzie się 19 marca bieżącego roku, godz. 18.00 w Domu Kultury "Sokół" w Trzebini.

Warunkiem udziału w konkursie jest złożenie w terminie do 28 lutego tego roku formularza zgłoszeniowego wraz z oświadczeniem kandydata i dostarczenie go na Dziennik Podawczy Urzędu Miasta w Trzebini ul. Marszałka Piłsudskiego 14 lub ul. Narutowicza 10 w godzinach pracy Urzędu.

Kandydatów do konkursu mogą zgłaszać instytucje, organizacje pozarządowe i inne osoby prawne. Do konkursu może zostać zgłoszona osoba, będąca mieszkańcem Gminy Trzebinia lub działająca na terenie Gminy Trzebinia oraz instytucja/osoba prawna/firma, mająca swoją siedzibę na terenie Gminy Trzebinia.

 

 

Trzebińskie Centrum Kultury zaprasza do składania ofert na obsługę gastronomiczną podczas Dni Trzebini oraz na prowadzenie "wesołego miasteczka"
Gastronomia: zapytanie i formularz oferty
"Wesołe miasteczko": zapytanie i formularz oferty

 

Dzieci i młodzież zapraszamy do naszych placówek. Do ściągnięcia harmonogram zajęć w poszczególnych domach kultury

ferie

22 lutego o godz. 16:00 zapraszamy do Domu Kultury "Sokół" na nowy program kabaretu NOWAKI. Bilety 70 zł.

NOWAKI

Trzebińskie kino "Sokół" przygotowało na ferie specjalną ofertę filmową.

kino ferie