30.12.2019 godz. 18:00, wstęp wolny. Zapraszamy na ostatnie w tym roku spotkanie KinoBzików w trzebińskim Kinie „Sokół”. Tym razem seans będzie pełen emocji i wzruszeń, śmiechu i łez. Na warsztat bierzemy absolutny klasyk gatunku wśród komedii romantycznych. Film, który wygrywa wszystkie rankingi w zestawieniach filmów najlepszych na… randkę.
Jeśli macie ochotę dowiedzieć się, dlaczego warto czytać książki od ostatniej strony, ile emocji może wywołać jedzenie w barze (najsłynniejsza scena w dziejach kina!) i spędzić miły wieczór po świątecznym obżarstwie w sali kinowej, w miłym towarzystwie – zapraszamy serdecznie!
WSTĘP WOLNY więc zabierzcie ze sobą przyjaciół i rodzinę.

fot: filmweb.pl

Trzebińskie Centrum Kultury poszukuje firmy, która przygotuje i poda potrawy wigilijne podczas imprezy "Wigilia na trzebińskim Rynku' 14.12.2019. Termin składania ofert 4.12.2019
Zapytanie ofertowe do pobrania tutaj

Rozstrzygnięcie konkursu „Najpiękniejsza kartka Bożonarodzeniowa” - prosimy o zapoznanie się z protokołem.

Trzebińskie Centrum Kultury w Trzebini zaprasza podmioty prowadzące działalność gospodarczą/handlową do wzięcia udziału w kiermaszu świątecznym na trzebińskim Rynku organizowanym w dniach od 13 do 15 grudnia 2019 (3 dni).
Koszt udziału w kiermaszu (za domek) wynosi 100 zł/dzień.
Domki wyposażone są w oświetlenie i dostęp do prądu, nie są zamykane.
Kontakt w celu uzgodnienia szczegółów - Trzebińskie Centrum Kultury - 32 61 21 497 w. 38

domki

Burmistrz Miasta Trzebini Jarosław Okoczuk zaprasza mieszkańców na trzebiński Rynek, gdzie tradycyjnie odbędzie się przedświąteczne spotkanie mieszkańców. Przygotowano budki z ozdobami bożonarodzeniowymi, degustację wigilijnych potraw, animacje dla dzieci, warsztaty malowania bombek i ozdób  choinkowych. Odbędzie się loteria charytatywna.  Kupując los za 5 zł można pomóc ciężko chorej dziewczynce, a jednocześnie zyskać szansę wylosowania atrakcyjnych nagród.

Wigilia 2019 plakat A3

Trzebińskie Centrum Kultury oferuje usługę ekspozycji mobilnej na przyczepie reklamowej - dwustronny ekran o pow. 2 x 12m2. Miejsce ekspozycji do ustalenia
Do pobrania cennik.
Więcej informacji udziela Bożena Nowakowska tel. 32 121 497 wew. 20 lub 32 6110 621

przyczepka reklamowa

reklama cennik

Zapraszamy do powitania Nowego Roku w salach Trzebińskiego Centrum Kultury.
Cennik i zasady wynajmu

 

cennik wynajmu

Piętnaste spotkanie Trzebińskiego Klubu Kinożerców zaowocuje seansem absolutnej klasyki SF. Zobaczymy film "Łowca androidów", którego akcja toczy się w futurystycznym świecie w roku... 2019! To film, który warto zobaczyć. W popisowej roli zmarły w tym roku Rutger Hauer. Bądźcie z nami 25 listopada!