Informacje dla zmotoryzowanych.
Prosimy o dokładne zapoznanie się z terenem na której przeprowadzona zostanie impreza biegowa Puszcza Run 2019 ponieważ dojazd w pobliże miejsca imprezy będzie utrudniony.
Parking główny, który może przyjąć największą ilość samochodów zlokalizowany jest na ulicy Florkiewicza 1 w Młoszowej naprzeciw Zespołu Pałacowo-Parkowego. Organizatorzy proszą o parkowanie przede wszystkim w tym miejscu, a następnie przejście pieszo na teren imprezy.
Kolejny parking na kilkadziesiąt samochodów zlokalizowany jest na ulicy Krakowskiej w Młoszowej przy remizie OSP (k. Domu Kultury).
Najmniejszy parking znajduje się na ulicy Szembeka (tuż za przejazdem kolejowym). Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności przy przekraczaniu przejazdu kolejowego. Dla korzystających z nawigacji: Teren imprezy – 32-540 Młoszowa, ul. Szembeka 117 (50.141843, 19.483721),
Największy Parking – Młoszowa ul. Florkiewicza 1 (50.152160, 19.492546)

do pobrania rozmieszczenie parkingów

 Aby Puszcza Run 2019 mogła przebiec sprawnie i bezpiecznie wprowadzone zostaną 4 STREFY CZASOWE.
Uprzejmie prosimy o ustawianie się zawodników w odpowiednich dla siebie strefach.

strefy

Od marca 2019 zajęcia prowadzone w domu kultury w Bolęcinie odbywać się będą w Szkole Podstawowej w Bolęcinie wg poniższego harmonogramu
harmonogram bolęcin

Zapraszamy na Koncert Charytatywny "Balonik dla Tosi" z udziałem Marek Piekarczyk Trio. Cegiełki (bilety) dostępne u Marcin Perek tel 500601223, Olga Sowa tel 692866315 oraz w Domu Kultury Sokół. Cały dochód z koncertu zostanie przekazany na rehabilitację i leczenie Tosi. Więcej informacji TUTAJ.

📣WAŻNA INFORMACJA: W związku z organizacją wystawy mobilnej Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon informujemy, że w dniach 5 – 8 marca 2019 r. mogą wystąpić problemy z miejscami parkingowymi przy DK „Sokół". Za utrudnienia przepraszamy. DOWIEDZ SIE WIĘCEJ O WYSTAWIE

 

Koła Gospodyń i Zespoły Ludowe zapraszamy do udziału w konkusie "Najsmaczniejsza potrawa wielkanocna regionu chrzanowskiego". Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 5 kwietnia w siedzibie Trzebińskiego Centrum Kultury ul. Kościuszki 74 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.
Do pobrania także karta zgłoszenia.

plakat spotkania z tradycją KONKURS

Uwaga! Zapraszamy chętnych wykonawców/zespoły do występu na Dniach Trzebini 30 czerwca 2019. Zgłoszenia i szczegółowe informacje o warunkach występów u Pani Ewy Feliksiak w Domu Kultury Sokół w Trzebini, tel. 32 6110621.

Tym razem spotykamy się aby zobaczyć kultowe dzieło Stanleya Kubricka ODYSEJA KOSMICZNA 2001. Jeden z najwybitniejszych filmów fantastycznych w historii kina. Rzadka okazja, żeby zobaczyć te monumentalne sceny na dużym ekranie. Film jest długi, ale naprawdę warto. Jak zwykle czeka na Was kawa, herbata i coś słodkiego. I nagrody dla aktywnych!
Pamiętajcie, wstęp na KinoBzika zawsze jest darmowy.  25 marca 2019 (poniedziałek), godz. 18:00. Zapraszamy!

7592150.3

Konkurs "Najpiękniejsza kartka wielkanocna w powiecie chrzanowskim" adresowany jest do dzieci i młodzieży z powiatu chrzanowskiego i obejmuje grupy wiekowe: klasy I-III szkoły podstawowe, klasy IV-VI szkoły podstawowe, klasy VII, VIII szkoły podstawowe i III klasa gimnazjum. Prace należy dostarczyć do siedziby TCK, ul. Kościuszki 74, 32-540 Trzebinia do 4 kwietnia 2019r. Do pobrania regulamin konkursu, zgoda rodzica, karta zgłoszenia

kartka wielkanocna 2019