Kalendarz wydarzeń

Zaproszenie na warsztaty filmowe
Od Piątek, 26. Czerwiec 2015 -  08:00
Do Niedziela, 28. Czerwiec 2015 - 17:00

Po raz pierwszy podczas „Dni Trzebini” odbędą się warsztaty filmowe podczas których uczestnicy napiszą, nakręcą i zmontują scenę filmową dotyczącą szeroko pojętego życia w Trzebini. 
Opiekę merytoryczną nad przedsięwzięciem sprawować będą: absolwent reżyserii na katowickim Wydziale Radia i Telewizji oraz Szkoły Wajdy, Tomasz Jurkiewicz oraz wielokrotnie nagradzany fotografik, doświadczony pedagog Karol Mroziewski. 

Zajęcia odbędą się w Trzebińskim Centrum Kultury podczas Dni Trzebini od piątku 26.06 do niedzieli 28.06, a ich finałem będzie pokaz zrealizowanych przez uczestników scen na dużym ekranie kina „Sokół”.

Rekrutacja będzie odbywać się w dwóch grup wiekowych: młodzi ( uczniowie szkół ponadgimnazjalnych) oraz seniorzy (wiek 45 +). Ilość miejsc w grupach ograniczona. 
Zajęcia odbywają się bezpłatnie!

Interesujesz się filmami, literaturą i sztuką? Chcesz pisać scenariusze? Grać? Reżyserować? Masz niezrealizowane ambicje w tym kierunku? Masz wyobraźnię? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiesz pozytywnie, warsztaty mogą być zajęciami skierowanymi właśnie do Ciebie. 
Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić krótką ankietę i przesłać ją na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź złożyć do sekretariatu Trzebińskiego Centrum Kultury.

Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy do 15.06.2015 roku.

Powiadomimy o dalszych szczegółach.

Tutaj można pobrać ankietę

0 zł

Cofnij