WDK Dulowa

dulowa szkoła    Wiejski Dom Kultury w Dulowej
   
funkcjonuje w Szkole Podstawowej w Dulowej
    ul. Paderewskiego 65
    32-545 Dulowa
    tel. 577 773 285
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


    Kierownik WDK - Iwona Piskozub

    fb icon 325x325   facebook/wdkwdulowej

 

Wspólnie z WDK Karniowice bierzemy udział w eko akcji "Trzebinia po stronie natury". Naszym celem jest stworzenie miejsca przyjaznego pszczołom - rabatki kwiatowej. Wybraliśmy teren pod WDK Karniowice i gdy tylko będa odpowiedni warunki atmosferyczne będziemy siać rośliny miododajne.

 

W związku z obecna sytuacją epidemiologiczną i decyzjami rządu z dnia 4 listopada 2020r Instytucja Kultury  - Wiejski Dom Kultury w Dulowej, działający w Szkole Podstawowej w Dulowej, zawiesza działalność kulturalną do odwołania.

Dom Kultury nadal funkcjonuje przy Szkole Podstawowej w Dulowej. Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy tel. 605-374-231 lub bezpośrednio w domu kultury. Ilość miejsc ograniczona.

dulowa wrzesień 2020

Trzebińska Gala Talentów to nowy projekt, którego celem jest wyłonienie i uhonorowanie najaktywniejszych osób/instytucji/firm, wyróżniających się na arenie sportowej, edukacyjnej i kulturalnej, a także inicjatyw związanych ze sportem, edukacją i kulturą w Gminie Trzebinia.

kartka bozonarodzeniowa 2020

Zapraszamy na zajęcia i wyjazdy

Beznazwy 1FERIE DULOWA 1

.

zumba dduloowa

Zapraszamy na ferie do naszego Domu Kultury. Zapoznajcie się z harmonogramem zajęć.