XI Letni koncert Plenerowy odbywający się w parku przy Dworze Zieleniewskich już za nami

Zgromadzona publiczność mogła usłyszeć Magdalenę Pilarz-Bobrowską -sopran  oraz Tomasza Białka - bas wraz z Salonową Orkiestrą Camerata pod dyrekcją Wiesława Murzańskiego, którzy wykonali  miłe dla uszu słuchaczy przeboje muzyki operetkowej, musicalowej i filmowej.

Po koncercie odbył się wernisaż wystawy"Dla ludzi, dla przyrody", którą udostępniło Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych. Zdjęcia prezentowane na wystawie ukazują efekty wybranych projektów na rzecz ochrony przyrody w całej Polsce. Fotografie zostały w większości wykonane przez beneficjentów: przedstawicieli organizacji pozarządowych, nadleśnictw czy parków narodowych. Wystawa dokumentuje ich działania i wysiłki mające na celu ochronę najrzadszych i zagrożonych okazów polskiej fauny i flory. Wiele z nich w ciekawy i nowoczesny sposób łączy ochronę przyrody z budową lub modernizacją infrastruktury dla turystów oraz popularyzacją wiedzy o otaczającym nas środowisku naturalnym. Wystawę można oglądac do końca wakacji.

Na drugą wystawę dostępną do zwiedzania w Dworze składają sie prace powstałe podczas pleneru malarskiego prowadzonego przez Jacka Sieka.