Relacja z wystawy fotografii organicznej "Ogród z wyobraźni" członków Fotoklubu Trzebińskiej Kinematografii w PMDK w Trzebini, której opiekunem jest fotografik Karol Mroziewski.

To wyjątkowe wydarzenie miało miejsce w Domu Kultury w Myślachowicach. Członkowie Fotoklubu Trzebińskiej Kinematografii z PMDK w Trzebini zaprezentowali 40 barwnych kompozycji fotograficznych. Inicjator i współorganizator wystawy Karol Mroziewski mówi,iż wystawione przez nich prace są efektem poszukiwań przez nich zwykłej zabawy z fotografią. Prace powstały bez użycia aparatu fotograficznego. Użyto natomiast papieru fotograficznego, materiału organicznego ( fragmenty roślin, nasiona, owce,warzywa jak i resztki z posiłków). Ułożone na papierze fotograficznym kompozycje zwilża się i przykrywa szybą, pozostawiając kilka pod działaniem światła dziennego. Po wyjęciu spod szyby papier skanuje się i zdjęcie gotowe. Ta prosta technika daje niespotykane efekty. Prace są barwne i dekoracyjne.
Podczas wernisażu Karol dał w ręce uczestników fotografię o długości 40 metrów, którą rozwinięto na sali.
Dopełnieniem wczorajszej uczty estetycznej był recital młodego zespołu PROWIZIORIUM z Trzebini https://www.facebook.com/pg/prowizorium/about/?ref=page_internalfb18fb19fb15fb14fb13fb11fb10fb9fb8fb7fb1fb3fb4fb5fb6fb7fb8