Kalendarz wydarzeń

Spektakl Teatru Malucha "Kto tam"
Niedziela, 30. Październik 2016, 17:30 - 18:30
Kontakt 32 61 38 263

Każde dziecko lubi zwierzęta. Każde dziecko lubi historie. I na pewno każde chciałoby jeździć na słoniu! Jesienna pogoda nie zachęca do spacerów po ogrodach zoologicznych, ale zachęca do podróży w magiczny, teatralny świat.

Małopolski Instytut Teatralny i Wiejski Dom Kultury w Psarach zapraszają na wyjątkowy, puszysty i skrojony na miarę spektakl „Kto tam?” Teatru Uszytego z Krakowa w ramach jesiennego cyklu spotkań teatralnych organizowanych w dziewięciu miejscowościach w Małopolsce: TEATR MALUCHA.

Teatr Malucha to propozycja dla dzieci w wieku 3-6 lat i ich rodzin. Spektakl Teatru Uszytego pt. „Kto tam?” odbędzie się w niedzielę, 30. października o 17:30 w Wiejskim Domu Kultury w Psarach. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać małego niebieskiego zajączka, z którym poznają postaci ze świata za magicznymi drzwiami - inne zwierzęta, ich historie, sekrety i tajemnice. Mali widzowie będą mogli zobaczyć magiczny świat teatralnych lalek, usłyszeć niezwykłe dźwięki, a nawet pojeździć na słoniu. Spektakl jest dostosowany do potrzeb  najmłodszych widzów – lalki uszyte są z miękkich materiałów, całość utrzymana jest w spokojnej kolorystyce. Spektakl pobudza wrażliwość estetyczną, rozwija wyobraźnię dziecka i ciekawi warstwą dźwiękową. Zapraszamy do wspólnej zabawy – dzieci aktywnie będą uczestniczyć w przedstawieniu, na koniec poznają je od podszewki i przeprowadzą wywiad ze zwierzętami. Gwarantujemy, że również rodzice nie będą się nudzić!Teatr Malucha

Miejsce WDK w Psarach
bilet dla dziecka - 8 zł,
bilet dla opiekuna - 10 zł,
bilet łączony dziecko+opiekun - 15 zł.
Rezerwacja miejsc i przedsprzedaż biletów do 26.10.2016 r. do godz. 20.00

Cofnij