Ostatni weekend czerwca przyszłego roku upłynie w Trzebini pod znakiem świetnej zabawy. Już po raz 24. mieszkańcy spotkają się, aby wspólnie świętować Dni Trzebini, które potrwają trzy dni! Znamy już wykonawców, którzy wystąpią podczas trzebińskiego święta.

Dni Trzebini rozpoczną się w piątek, 22 czerwca, plenerowym widowiskiem: – zespół Teatru Muzycznego w Chorzowie wystawi jeden z najbardziej znanych, światowych musicali – „Skrzypek na dachu”. Podobnie jak w tym roku spektakl zostanie zorganizowany w malowniczych ogrodach Bazyliki Mniejszej w Trzebini.

Z kolei w sobotę i niedzielę (23-24 czerwca) w Trzebini zagrają gwiazdy muzyki rozrywkowej. Sobota na placu przy ul. Ochronkowej upłynie pod znakiem przebojów formacji Long&Junior podbijającej parkiety dyskotek m.in. piosenkami: „Tańcz, tańcz, tańcz” czy „Kolorowa sukienka” oraz Sławomira, który zaśpiewa o „Miłości w Zakopanem”, „Anecie” czy… „Megierze”! Z kolei niedziela to dzień występu Elektrycznych Gitar – formacji Kuby Sienkiewicza, której największe przeboje zna niemal każdy.