Uwaga! Zmianie uległy niektóre punkty regulaminu Wojewódzkiego Konkursu Artystycznego "Dla Sztuki". Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się ze zmianami - wewnątrz artykułu

ZMIANIE ULEGAJĄ PONIŻSZE PUNKTY REGULAMINU:

7. Przesłuchania konkursowe (kategorie: muzyka, taniec, teatr) odbędą się w dniu koncertu finałowego 14 stycznia 2018 r.  od godz. 15.00. Terminy przesłuchań mogą ulec zmianie w zależności od ilości uczestników.
12. Zgłoszenia w dziedzinach wymienionych w pkt. 4, wraz z pracami (DOTYCZY SZTUK PLASTYCZNYCH), należy dostarczyć do 2 STYCZNIA 2018 ROKU osobiście lub  pocztą (decyduje data wpływu): Trzebińskie Centrum Kultury w Trzebini, ul. Kościuszki 74 (Dom Kultury „Sokół”), zgłoszenia w kategoriach FOTOGRAFIA, LITERATURA należy
przesłać na adres  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
19. Każda kategoria oceniana jest osobno. W każdej kategorii zostaną ufundowane nagrody (W TYM NAGRODY FINANSOWE, BONY PREZENTOWE) i wyróżnienia oraz dyplomy i listy uznania dla uczestników i opiekunów.
W kategorii muzyka uczestnicy będą oceniani w podkategoriach: zespoły, soliści.
28. Próby grup muzycznych, tanecznych, teatralnych  odbędą się w dniu koncertu – 14.01.2018 roku, po wcześniejszym uzgodnieniu z Kierownikiem Domu Kultury – Panią Ewą Feliksiak tel. (32) 61-10-621 .