WDK Psary

foto

  Wiejski DomKultury w Psarach
  ul. Świętego Floriana 4
  32-545 Psary
  tel. (0-32) 6-138-263
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Kierownik WDK - Bożena Feliksiak

  facebook

Już po raz trzeci Szkoła Podstawowa w Psarach wspólnie z Wiejskim Domem Kultury w Psarach zorganizowali Gminny Konkurs Wokalny dla przedszkolaków "Wiosenne muzykowanie".

Niedawno planowaliśmy i przygotowywaliśmy się do ferii, a teraz pozostały już tylko wspomnienia i zdjęcia. To był bardzo miło i różnorodnie spędzony czas. Nikt się nie nudził !!!

W każdą środę w Wiejskim Domu Kultury w Psarach odbywają się zajęcia jogi. W każdej chwili można dołączyć do grupy. Chcesz się zrelaksować, zlikwidować napięcie mięśni, być sprawną i poczuć energię - te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Zapraszamy !

W piątek 18 listopada w Domu Kultury odbył się Koncert "Jesień w sztuce", na którym nastąpiło podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego i Literackiego.

Powiatowe konkursy plastyczny i literacki "Jesień w sztuce ' 2016" zostały podsumowane. Prosimy zapoznać się z wynikami. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a laureatom szczerze gratulujemy. Zapraszamy na podsumowanie, które odbędzie się podczas koncertu "Jesień w sztuce" 18.11.2016 r. o godz. 17.00 w Wiejskim Domu Kultury w Psarach.  Do ściągnięcia wyniki konkursu literackiego oraz plastycznego

Każde dziecko lubi zwierzęta. Każde dziecko lubi historie. I na pewno każde chciałoby jeździć na słoniu! Jesienna pogoda nie zachęca do spacerów po ogrodach zoologicznych, ale zachęca do podróży w magiczny, teatralny świat.

Zapraszamy serdecznie do udziału w powiatowych konkursach: plastycznym i literackim oraz prezentacjach muzycznych pod wspólną nazwą "Jesień w sztuce" w WDK w Psarach. Szczegóły i karty zgłoszeń dostępne w regulaminach.

23 września (piątek), o godz. 10.00 w Wiejskim Domu Kultury w Psarach odbędzie się wydarzenie kulturalno-ekologiczne pod nazwą "Targi zabawek - Eko - zabawka Psary 2016". Włączamy się tym samym w akcję "Sprzątanie Świata Polska 2016", działając we współpracy ze Szkołą Podstawową w Psarach. Serdecznie zapraszamy młodszych i starszych. Wstęp wolny. Zapewniamy, że w programie imprezy pojawią się liczne niespodzianki artystyczno-ekologiczne. Jakie? Przyjdźcie-zobaczycie, bo warto!

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia do naszego Domu Kultury w nowym roku szkolnym.
           

Niestety skończyły się już wakacje. Ale na szczęście mamy co wspominać i mamy zdjęcia ! Dużo, dużo zdjęć, bo dużo, dużo ciekawego się działo !

Dzieci, młodzież i dorośli 22.06.2016 r. wspólnie świętowali Dzień Matki i Ojca oraz podsumowanie działalności artystycznej w roku szkolnym 2015/2016.