Willa NOT

zdjecie

 Dom Kultury Willa NOT w Trzebini-Sierszy
 ul. Grunwaldzka 108
 32-541 Trzebinia
 tel. 788-055-364
 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 Kierownik Domu Kultury - Ewa Nowakowska

 facebook.com/DKWillaNOT

Zajęcia w roku szkolnym 2016/2017
           

Zapraszamy do fotorelacji z wakacji w DK Willa Not.

W dniu 30.05.2016 w Domu Kultury Willa NOT w Sierszy, jak co roku, odbyło się uroczyste podsumowanie kolejnego projektu edukacyjnego realizowanego przez uczniów i nauczycieli Gimnazjum nr 2 w Trzebini.

Podczas spotkania Koła Emerytów z Sierszy dzieci uczestniczące w zajęciach karaoke przygotowały malutką niespodziankę.
         

X Gminy Konkurs Karaoke w Domu Kultury Myślachowice już za nami. Trzech naszych uczestników Oliwia, Iga i Krzyś pięknie zaprezentowało wylosowane utwory.

Jak to na tłusty czwartek przystało,pączkami nam się smacznie zajadało. Pyszności dla naszych milusińskich ufundowała Pani Radna Barbara Dębiec, której bardzo serdecznie dziękujemy:) Wszystkim życzymy smacznego:)
           

Ferie 2016 mijają nam bardzo szybko. Zobaczcie krótki skrót co się u nas dzieje.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem na ferie.

JOGA DLA DZIECI Z APERTI to forma zabawy . Dzieci obdarzone są ciekawością i bogatą wyobraźnią chętnie przyjmują pozycje zwane asanami o wdzięcznych nazwach: pies z głową w dół , kobra, świerszcz czy pełen radości i dumy lew.
           

W dniu 07.12.2015 w Domu Kultury Willa Not po raz siódmy odbyła się biesiada barbórkowa, poświęcona tradycjom górniczym i 40- leciu śmierci Alfonsa Długosza, założyciela Żup Krakowskich Wieliczka- mieszkańca osiedla Siersza.