Dom kultury Sokół

zdjecie

    Dom Kultury "SOKÓŁ" w Trzebini
    ul.Kościuszki 74
    32-540 Trzebinia
    tel. (0-32) 6-110-621
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    Kierownik DK - Ewa Feliksiak

    facebook 256 facebook

DK Sokół
           

Zapraszamy na cieszący się uznaniem krytyki i popularnością wśród widzów na całym świecie spektakl komediowy "Seks dla opornych" 5 października 2018, piątek o godz. 18:00. Dom Kulturuy "Sokół" w Trzebini. Wystąpią MAŁGORZATA GADECKIA - genialna śląska aktorki, znanej z "Klimakterium", wieloletniej artystki Teatru Rozrywki, oraz DARIUSZA WIKTOROWICZA - zapamiętanego przez widzów ekranu z roli w serialu "Licencja na wychowanie", były dyrektor Teatru Dzieci Zagłębia.

"Karol i Barbara, uzbrojeni w egzemplarz SEKSU DLA OPORNYCH, meldują się w modnym hotelu z misją niemal rewitalizacji swojego związku. Przeżyte lata odcisnęły na nich swoje piętno, dołożyła się do tego trójka dzieci, stres i codzienna rutyna. Czy jeszcze sprostają wszystkim szalonym i swawolnym pomysłom, jakie podsuwa im autorka wyrafinowanego poradnika, mającego uratować ich więź? Czy Karol jest rzeczywiście gotowy na widok swojej pięćdziesięcioletniej żony, matki ich dzieci, ubranej w seksowne lateksowe wdzianko?"

seks dla opornych

9 września 2018 (niedziela) o godz. 15:00 zapraszamy do Domu Kultury "Sokół" na spotkanie z Krzysztofem Daukszewiczem. Bilety 50 zł. Rezerwacje tel. 32 6110 621

daukszewicz

Dom Kultury "Sokół"  w każdy wtorek organizuje wyjścia na basen w Trzebini. Koszt 0 zł. Zapraszamy wszystkie dzieci. Zbiórka o 9:15 na parkingu przy DK "Sokół".

BASEN SOKOL

Trzebińskie Centrum Kultury zaprasza dzieci na Poniedziałkowe Lato z "Sokołem". W każdy poniedziałek przez całe wakacje dzieci pozostające w mieście mogą miło i atrakcyjnie spędzić czas w Domu Kultury "Sokół". Czekają na nie zabawy, gry zręcznościowe, ogniska połączone z pieczeniem kiełbasek, wycieczki i te bliskie - piesze i te dalekie - autokarowe. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć poniedziałkowych oraz z wakacyjnym harmonogramem wycieczek.

lato sokol

Zapraszamy dzieci na wycieczkę do Zakopanego. Wyjazd z parkingu przy Domu Kultury "Sokół" o godz. 7:00. Zapisy pod nr tel. 32 6110 621 do 16 lipca. Koszt wycieczki 60 zł

wyc zakopane

30 maja 2018r. godz. 9.00 i 11.00

Sobota, 14. kwiecień 2018 17:00 - 19:00 Seniorów zapraszamy na film "Cicha noc". A przed seansem: stoiska promocyjne, porady żywieniowe.