W dniach od 26 czerwca do 31 sierpnia 2017 roku Trzebińskie Centrum Kultury w Trzebini organizuje w ramach AKCJI LATO szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży.
Szczegółowe harmonogramy zajęć w 13 poszczególnych domach kultury tutaj

19.06 o godz. 16:30 zapraszamy do Sierszy, do Domu Kultury "Willa NOT" na prelekcję Zygmunta Bębenka "Osoby represjonowane i więzione w okresie II wojny światowej".
Patronem wydarzenia jest Gmina Trzebinia - www.trzebinia.pl

W ramach Plenerowego Kina Letniego, które rozpoczyna się 7 lipca zapraszamy na filmy kina francuskiego. Projekcje odbywać się będą podobnie jak w porzednich latach, w piątkowe wieczory, w parku przy Dworze Zieleniewskich, w magicznej atmosferze kina pod gwiazdami. Wstęp wolny

W piątek w Dworze Zieleniewskich odbył się jubileuszowy koncert Piwnicy pod Baranami, która rozpoczęła 61 rok działalności. Koncert odbywał się w ramach jubileuszu 200-lecia nadania praw miejskich Trzebini. Imprezę poprzedziło wręczenie nagród  "Sokołów Kultury" - statuetek, którymi wyrażamy podziękowanie dla firm wspierających trzebińską kulturę.

W tym roku statuetki otrzymali:
1. Gmina Trzebinia
2. Starostwo Powiatowe w Chrzanowie
3. HARDKOP - Sylwester Piasny
4. UNIMETAL RECYCLING
5. MAGMA Agnieszka Mucha
6. DOMIX Domy z drewna - Adam Kasprzyk
7. Przedsiębiorstwo Teleinformatyczne ARIES - Lucjan Kawala
8. Tim Kominki - Tomasz Żołądź
9. Veolia Południe Sp. zo.o.
10. Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie
11. ORLEN POŁUDNIE
12. GÓRKA CEMENT

Burmistrz Miasta Trzebini Adam Adamczyk i Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak zapraszają na cykl imprez plenerowych i koncertów pod wspólną nazwą 200-LECIE TRZEBINI ŚWIĘTEM POWIATU CHRZANOWSKIEGO W RAMACH XXIII DNI TRZEBINI i V DNI POWIATU CHRZANOWSKIEGO, organizowanych w dniach 23 - 25 czerwca 2017 r. Świętowanie rozpoczynamy 23.06 (piątek) operą "Straszny Dwór" wystawianą w plenerze, w tym roku w ogrodach klasztornych przy Bazylice Mniejszej przy ul. Głowackiego 3. Wystapią artyści Opery Krakowskiej. Do pobrania mapka dojazdu

23.06.2017 zapraszamy na plenerowe wystawienie opery "Straszny Dwór" w wykonaniu artystów Opery Krakowskiej, która tym razem odbędzie się w ogrodach Bazyliki Mniejszej NSPJ w Trzebini.
Rezerwacje na miejsca siedzące przyjmowane są w DK "Sokół" pod nr tel. 32 6110 621. Prosimy o odbieranie wejściówek do dnia 20.06.

 

20.06 o godz. 10:00 zapraszamy na pokaz premierowy filmów uczestników III edycji warsztatów "Młody Filmowiec". Realizacja zadania jest współfinansowana ze środków Starostwa Powiatowego w Chrzanowie.

Informujemy, że w dniu 18 czerwca 2017 roku (niedziela), w godz. od 11.00 do 12.00, w związku z realizacją imprezy Triathlon Trzebinia 2017, będą wyłączone z ruchu drogowego ulice: Głowackiego, Waryńskiego, Prądzyńskiego, Puszkina, Europejska, Okrzei, Obwodnica północno-wschodnia Chrzanowa, Topolowa, Chrzanowska, Graniczna, Słoneczna, Zielona, Trzebińska i Słowackiego do Zalewu Chechło z powodu przeprowadzanych w tym czasie zawodów Trzebińskiego Triathlonu. Za spowodowane utrudnienia przepraszamy.