UWAGA!!!! ZMIANA TERMINU!! Fatalna pogoda zmusza nas do przesunięcia pikniku na 1 października!

 

Ogłaszamy konkurs dla wszystkich szkół z Powiatu Chrzanowskiego. Jeżeli potrzebujecie więcej sprzętu sportowego dla swojej ukochanej szkoły, zgłoście się w jak największej ilości osób i wystartujcie w biegu 5 i 10 kilometrowym CHECHŁO RUN ‘2017. Powiedzcie o tym dyrektorowi szkoły, nauczycielom wychowania fizycznego i: „DO BIEGU GOTOWI START”. Patronatem konkursu jest firma SAPA. Szczegóły w REGULAMINIE.

Akademia Architektury jest cyklem spotkań dla młodzieży powyżej 13-stego roku życia w formie wykładów oraz indywidualnych lub zespołowych ćwiczeń. Treść zajęć dotyczy architektury, urbanistyki oraz designu, oraz dziedzin pokrewnych, takich jak: historia sztuki, malarstwo, grafika, fotografia itp. Zapraszamy!

 

Jeszcze przez kilka dni można zapisywać się na nasz bieg. Do niedzieli 10.09. zapisy na: http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php…
PEŁEN PAKIET GWARANTOWANY! Przypominamy o limitach zapisów (400 dorośli, 100 dzieci i młodzież). Szczegóły w regulaminie na tck.trzebinia.pl
DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!!!

Informujemy, że w dniu 17 września 2017 roku (niedziela), w godz. od 12.00 do 13.30 będą wyłączone z ruchu drogowego ulice: Głowackiego, Topolowa, Chrzanowska, Trzebińska, Słowackiego oraz droga dojazdowa do Zalewu Chechło z Powodu organizowanego w tym czasie biegu „Chechło Run ‘2017”.
Za utrudnienia wynikające z organizacji w/w imprezy serdecznie przepraszamy

29.10.2017 o godz. 18:00 zapraszamy do DK "Sokół" na spektakl Dance Away czyli niespotykane dotąd połączenie celtyckiej muzyki, irlandzkiego tańca oraz pantomimy, gdzie nie pada zbyt wiele słów, za to jest dużo muzyki, tańca, śmiechu i radości.  Wystąpią: zespół Carrantouhill, formacja Salake (wielokrotni mistrzowie świata w tańcu irlandzkim), Ireneusz Krosny (specjalista od pantomimy). Bilety 60 zł. Rezerwacje tel. 32 6110 621

Podczas Chechło Run 2017 odbędzie się kwesta na rzecz chorej Niny Woźnicy. Dziewczynka urodziła się w 27. tygodniu ciąży. Każda infekcja to dla niej śmiertelne zagrożenie. Pilnie potrzebuje szczepionek wzmacniających odporność. Liczymy na Wasze wsparcie!

12 sierpnia 2017 zapraszamy nad Zalew Chechło w Trzebini gdzie odbędzie się Piknik Szanty: godz. 10:00-14 Memoriał Michała Gajownika, zawody kajakowe, godz. 15:00-18:00 animacje dla dzieci, konkursy z nagrodami, darmowy dmuchaniec i inne atrakcje, godz. 18:00 koncert zespołu szantowego "Szkocka Trupa".